CBG Kick Therapy Poduszka 1, 2, 3, 5 g

CBG Kick Therapy – naturalne suszone konopie zawierające kannabigerol (CBG)

Kannabigerol – CBG – to cenny kannabinoid, który nie wykazuje działania psychoaktywnego. Jego dobroczynny wpływ na organizm jest coraz lepiej znany. Przede wszystkim pomaga chronić układ pokarmowy i układ nerwowy. Może służyć do wyciszenia, rozładowania napięcia, niepokoju oraz wielu innych chorób i dolegliwości.

Jak działa CBG? Dowiedz się o terapeutycznych właściwościach kannabigerolu.

CBG to naturalny kannabinoid, dzięki czemu oddziałuje na układ endokannabinoidowy człowieka, który odpowiada za utrzymanie organizmu w zrównoważonym stanie homeostazy. Ogólnie rzecz biorąc, system endokannabinoidowy pełni różne funkcje, które są specyficzne dla wielu obszarów ludzkiego ciała.

Nasze produkty to wyszukana selekcja odmian o unikalnej genetyce charakteryzujących się pożądanymi przez odbiorców parametrami. Bardzo wysoka zawartość CBD i CBG w naszych produktach w zestawieniu z umożliwiającym wprowadzenie do legalnego obrotu niskim poziomem THC nie przekraczającym 0,2% wpisuje się w potrzeby rynku jednocześnie zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.Zważywszy na fakt, iż nie uznajemy półśrodków ani kompromisów, wszystkie nasze uprawy są realizowane z najwyższą troską o jakość. Nigdy nie używamy chemicznych środków ochrony roślin, ani pestycydów. Uprawy zawsze są odseparowane od środowiska zewnętrznego co gwarantuje ich naturalną czystość

Specyfikacja produktu: w pełni legalne, wyselekcjonowane kwiaty konopi przemysłowych. Posiadające w sobie pełnym spektrum kannabinoidów m.in.: CBD, CBG, CBN, CBC, CBDA, CBGA, THCA, CBDV, THCV , ?8THC, ?9THC < 0.2%.

Trymowane i bez nasion, tylko żeńskie kwiaty w każdym opakowaniu, każdy susz jest testowany laboratoryjnie, każda partia towaru posiada certyfikat analizy składu wykonany w niezależnych laboratoriach, 100% legalny – dopuszczony do obrotu na terenie UE, dla osób powyżej 18 roku życia, produkt zalecany do waporyzacji, bez sztucznych i syntetycznych dodatków.

 

Więcej informacji: allofhemp.pl

Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 5

Data utworzenia produktu:

17:32,

28 czerwca 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *