Konopna Ferajna CBD: Ciastkowa Landrynka

Ciastkowa Landrynka pochodzi z organicznych upraw wewnętrznych (Indoor).

Kwiaty tej odmiany są soczyste i puszyste, a po strukturze jedyne co przychodzi na myśl to konopie indyjskie.

 

 • Zawartość kannabinoidów: CBD ~5% | THC < 0,2%
 • Uprawa: Organiczne metody (indoor)
 • Działanie: Pobudzające, motywujące
 • Zapach: Leśny, ciastkowy
 • Przeważające terpeny: Humulene, Limonene, beta-Caryophyllene
 • Naturalnie suszone i ręcznie zbierane

 

Więcej informacji: konopnaferajna.pl


Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 5

Data utworzenia produktu:

19:56,

25 marca 2021

Komentarze

One Response

 1. Witam wszystkich. Mam dla Was recenzję kolejnego suszu z Konopna Ferajna. Tym razem testom została poddana Ciastkowa Landrynka 😊.

  Nazwa: Ciastkowa Landrynka
  Marka: Konopna Ferajna
  Metoda uprawy: Indoor (organiczna)
  Typ: CBD
  Stężenie CBD: ~5%
  Przeważające terpeny: Humulene, Limonene, beta-Caryophyllene

  Opakowanie:
  Opisywałem je już przy okazji ostatniej recenzji, tak więc wspomnę tylko krótko, że był to biały, nieprzezroczysty doypack z fajną dla oka grafiką na froncie i podstawowymi informacjami na temat suszu po obu stronach.

  Wygląd:
  Tak samo jak ostatnio, w środku opakowania znalazłem jednego dużego, pięknie wystrzyżonego topka o wadze powyżej 1 grama. To mi się podoba 👍. Dzięki temu mamy pewność, że trafia do nas najlepsza, starannie przygotowana część rośliny. Nic nie było pokruszone, nie było żadnego miału, liści czy łodyg. Jeśli chodzi o kolorystykę, to dominują odcienie jasnego brązu i pomarańczy pomieszane z zielenią.

  Zapach:
  Spotkałem się tutaj z ciekawym połączeniem słodkich owocowych nut z ziemisto-przyprawowymi. Zapach nie był bardzo intensywny, tak jak w przypadku innych suszy tej marki, ale był bardzo przyjemny i myślę, że może się każdemu spodobać. W czasie kruszenia w palcach i mielenia w młynku zapach stawał się trochę intensywniejszy i jeszcze słodszy. Przy czym muszę dodać, że nie jest to słodki aromat jaki zazwyczaj można spotykać w innych owocowych suszach przypominających cytrusy czy owoce leśne, ten bardziej może nam się skojarzyć z arbuzem. Natomiast te ziemisto-przyprawowe nuty przypominają trochę pierniki.

  Struktura:
  Testowany przeze mnie topek był dość mocno zbity, ale nadal sprężysty w dotyku. Jeśli chodzi o stopień wilgotności, to muszę się tutaj przyznać do popełnienia małego błędu z mojej strony, mianowicie pozostawiłem susz zamknięty w doypacku na kilka dni, co niestety spowodowało delikatnie zbyt duże wysuszenie. Konopna Ferajna wszystkie susze przechowuje w słoikach z saszetkami Boveda w środku, a pakowane są w doypacki dopiero przed samą wysyłką. Stąd mam pewność że błąd był po mojej stronie, zwłaszcza że susz testowany przeze mnie tydzień temu miał idealną wilgotność, a oba były zakupione jednocześnie. Nie mam w zwyczaju trzymać czegokolwiek w doypackach, zazwyczaj od razu susz przekładam do szklanych słoików, niestety tym razem wszystkie były chwilowo zajęte. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich żeby tak nie robić i zainwestować kilka złotych w szklane pojemniki na susz. Po pierwszych testach postanowiłem delikatnie przywrócić wilgotność przy użyciu kamienia Hydrostone. Polecam każdemu zaopatrzyć się w taki kamień lub saszetki Boveda na tego typu sytuacje.

  Palenie i waporyzacja:
  Zarówno przed jak i po użyciu kamienia palenie w jointach było bardzo przyjemne i swobodne, dym był obfity, nic nie gryzło, nie drapało i nie dusiło. Walory smakowe były raczej subtelne, aczkolwiek wyczuwalne i przyjemne, czuć delikatną słodycz i przyprawy.
  W bongo aromatów raczej nie wyczujemy, mamy tutaj klasyczny smak palonej konopii, ale nie był on gorzki, co często się zdarza przy tej formie palenia, ani też gryzący czy duszący.
  Waporyzacja przed użyciem kamienia była trochę mniej wydajna z racji większego wysuszenia, ale już po jego użyciu wszystko było bez zarzutu. Para była umiarkowana, a smak dość intensywny, słodki i trochę ziemisty pod koniec. Chmury i aromat występowały przez całą pierwszą sesję i na początku drugiej. Ponownie nie wyczułem żadnego drapania czy duszenia. Susz ten waporyzuje się bardzo przyjemnie, ale trzeba pilnować żeby wilgotność była na odpowiednim poziomie.

  Działanie:
  Wyczułem poprawę nastroju, skupienie i poprawę koncentracji. Susz ten nie usypia i nie rozleniwia, działaniem bardziej przypomina susz CBG. Sprawdza się dobrze w ciągu dnia, gdy musimy być aktywni i mamy coś do zrobienia.

  Podsumowanie i ocena:
  Po raz kolejny Konopna Ferajna mnie nie zawiodła i udowodniła, że reprezentuje najwyższą ligę na rynku. Zakupiony przeze mnie susz był w postaci jednego, pięknego, kolorowego topka o ciekawym subtelnym zapachu i smaku, działał fajnie, pobudzająco i odświeżająco. Widać i czuć, że jest to produkt w pełni naturalny, nie poddawany żadnym innym procesom. Dostajemy kwiatostany najlepszej jakości, starannie przygotowane i selekcjonowane pochodzące z organicznych upraw wewnętrznych. Ja mogę na pewno polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *