Kwiaty konopne CBD Pineapple

Pineapple to słodka, owocowa odmiana, natychmiast rozpoznawalna poprzez zapach świeżego ananasa połączonego z ziołowymi nutami. Charakteryzuje się ona dużymi, mocno aromatycznymi kwiatostanami. Każdy kwiat jest pulchny i zbity, z dużą ilością klejącej się do palców żywicy i trichomów. Brązowe włoski są łatwo widoczne nawet gołym okiem, susz jest na idealnym poziomie wilgotności. Cechy te świadczą o najwyższej jakości produktu.

Działanie Pineapple należy do relaksujących, czujemy się po nim rozluźnieni, odprężeni oraz delikatnie ociężali z towarzyszącym uczuciem lekkiego rozkojarzenia, dodatkowo redukuje różnego rodzaju bóle. Idealnie nadaje się do wieczornego chillout’u lub do odprężenia w ciągu dnia. Odczucia smakowe należą do słodkich z dużą ilością łatwo wyczuwalnych nut świeżego ananasa, ziołowych – klasyczny konopny smak, słodkiego karmelu i kawy.

Uprawa metodami Indoor daje nam możliwość dobrania idealnych warunków dla każdego cyklu życia rośliny, dzięki temu nasze kwiaty są najwyższej jakości, całkowicie pozbawione nasion, oferujące pełne i w pełni naturalne spektrum kannabinoidów, które są potwierdzone certyfikatem analizy przez laboratorium.

CBD: 2.36%
THC: 0.09%
UWAGA:
Produkt przeznaczony do waporyzacji, aromatyzacji, nie nadaje się do spożycia.
Nie powoduje efektów psychoaktywnych.
Produkt dopuszczony do obrotu na terenie UE.

Więcej informacji: hempnation.pl
Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 2.6

Data utworzenia produktu:

14:12,

21 marca 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *