Susz konopny Lemon Haze 4% CBD

Lemon Haze to odmiana uznawana za jedną z najpopularniejszych na świecie, charakteryzuje się orzeźwiającym zapachem cytrusów. Żywiczne kwiaty o strukturze krystalicznej, każdy top jest pulchny i zbity z jasnozielonym odcieniem i dużą ilością trichomów.
Cechy te świadczą o najwyższej jakości produktu.

CBD: 4.44%
THC: 0.2%

Działanie Lemon Haze przez wielu jest uznawane za poprawiające nastrój, podnoszące odporność na stres, rozluźniające ciało i umysł, pobudzające do działania i wyciszające niepotrzebne myśli. Aromat suszu jest delikatnie ziołowy połączony z orzeźwiającą, kwaskowatą cytryną, można także wyczuć aromat kwaśnego zimnego sorbetu o smaku cytryny. Przypomina to upalny dzień, kiedy chcesz się schłodzić i sięgasz właśnie po zimny, kwaśny sorbet.

Uprawa metodami Indoor daje nam możliwość dobrania idealnych warunków dla każdego cyklu życia rośliny, dzięki temu nasze kwiaty są najwyższej jakości, całkowicie pozbawione nasion, oferujące pełne i w pełni naturalne spektrum kannabinoidów, które są potwierdzone certyfikatem analizy przez laboratorium.

U nas kupujesz w pełni sprawdzony i bezpieczny produkt, zdjęcia przedstawiają realny wygląd.

Susz jest pakowany w słoiczki z ciemnego szkła nie przepuszczający promieni słonecznych, specjalna wkładka reguluje wilgotność wewnątrz słoiczka, dzięki temu rozwiązaniu kwiaty dłużej utrzymają świeżość i odpowiednią wilgotność. Idealnie nadaje się do waporyzacji, która jest ekonomiczna i zapewnia najlepszą efektywność.

Waporyzacja FENIX 190 STOPNI:

„Inhalacja jest przyjemna i relaksująca, bez uczucia drapania, spróbuj sam.”

UWAGA:
Produkt przeznaczony do waporyzacji, aromatyzacji, nie nadaje się do spożycia.
Nie powoduje efektów psychoaktywnych.
Produkt dopuszczony do obrotu na terenie UE.

 


Więcej informacji: hempnation.pl/
Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 0

Data utworzenia produktu:

15:54,

27 marca 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *