X – TREME AMNESIA Poduszka 1, 2, 3, 5 g

 

Niecodzienne połączenie intensywnego aromatu terpenów cytrusowych owoców i iglastych drzew pomieszanych z kadzidłami i ziołowymi przyprawami takimi jak kardamon czy pieprz, sprawią, że zapomnisz o stresie i nerwach. X-Treme Amnesia to naprawdę unikalny szczep ceniony na całym świecie.

Kwiaty typowe dla wszystkich odmian Amnesii – duże i zwarte o wyjątkowo jasno zielonym kolorze, które swoją budową przypominają małe choinki. Aromaterapia z X-Treme Amnesia wprowadza zdrową atmosferę, wolną od stresu i uporczywych myśli. Pomaga się skoncentrować i zapomnieć o zbędnych rzeczach. Pomocna przy lękach, nerwicy oraz braku motywacji. Obecność terpenów i innych związków korzystnie wpływa na całość aromaterapii i podkreśla nie tylko jej smak i aromat.

Nasze produkty to wyszukana selekcja odmian o unikalnej genetyce charakteryzujących się pożądanymi przez odbiorców parametrami. Bardzo wysoka zawartość CBD i CBG w naszych produktach w zestawieniu z umożliwiającym wprowadzenie do legalnego obrotu niskim poziomem THC nie przekraczającym 0,2% wpisuje się w potrzeby rynku jednocześnie zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.Zważywszy na fakt, iż nie uznajemy półśrodków ani kompromisów, wszystkie nasze uprawy są realizowane z najwyższą troską o jakość. Nigdy nie używamy chemicznych środków ochrony roślin, ani pestycydów. Uprawy zawsze są odseparowane od środowiska zewnętrznego co gwarantuje ich naturalną czystość.

Specyfikacja produktu: w pełni legalne, wyselekcjonowane kwiaty konopi przemysłowych. Posiadające w sobie pełnym spektrum kannabinoidów m.in.: CBD, CBG, CBN, CBC, CBDA, CBGA, THCA, CBDV, THCV , ?8THC, ?9THC < 0.2%.

Trymowane i bez nasion, tylko żeńskie kwiaty w każdym opakowaniu, każdy susz jest testowany laboratoryjnie, każda partia towaru posiada certyfikat analizy składu wykonany w niezależnych laboratoriach, 100% legalny – dopuszczony do obrotu na terenie UE, dla osób powyżej 18 roku życia, produkt zalecany do waporyzacji, bez sztucznych i syntetycznych dodatków.

Produkty o wadze 1 i 2 g dostarczamy w hermetycznym woreczku, który dodatkowo zabezpieczony jest przed wpływem światła kartonowym pudełkiem w kształcie „poduszeczki”. Za wszelką cenę chcieliśmy uniknąć negatywnych skojarzeń, które przywołują na myśl powszechnie w tej branży stosowane woreczki strunowe.

Więcej informacji: allofhemp.pl

Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 0

Data utworzenia produktu:

17:23,

28 czerwca 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *