STRAWBERRY HAZE CSL Poduszka 1, 2, 3, 5 g

Niezapylone i wyselekcjonowane żeńskie kwiatostany z charakterystycznym dla tej odmiany profilem terpenowym, który nadaje niezwykłego aromatu dojrzałych w pełnym słońcu soczystych truskawek. Dziś możemy cieszyć się relaksującym aromatem świeżych truskawek bez efektu odurzenia jak po THC. W tym przypadku zapach czerwonych owoców w 100% zapracował sobie na nazwę szczepu – strawberry haze = truskawkowa mgiełka.

Wyselekcjonowaliśmy jedynie szczytowe kwiaty Strawberry Haze CLS. Oko napawają trymowane kwiaty obficie oprószone aromatyczną żywicą bogatą w kannabinoidy. Aromaterapia szczepu Strawberry charakteryzuje się lekkimi, a zarazem wyrazistym smakiem, do którego zechcemy jeszcze nie raz powrócić. Zrównoważona słodycz sprawia, że smak jest atrakcyjny dla większości miłośników tych ziół. Posmak pozostaje niezwykle przyjemny i słodki – przypominający czerwone i soczyste owoce truskawek dojrzewające w pełnym słońcu. Wyostrza słuch, wzrok i dotyk, wzmacnia koncentrację, pobudza kreatywność i chęci do działania.

Nasze produkty to wyszukana selekcja odmian o unikalnej genetyce charakteryzujących się pożądanymi przez odbiorców parametrami. Bardzo wysoka zawartość CBD i CBG w naszych produktach w zestawieniu z umożliwiającym wprowadzenie do legalnego obrotu niskim poziomem THC nie przekraczającym 0,2% wpisuje się w potrzeby rynku jednocześnie zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.Zważywszy na fakt, iż nie uznajemy półśrodków ani kompromisów, wszystkie nasze uprawy są realizowane z najwyższą troską o jakość. Nigdy nie używamy chemicznych środków ochrony roślin, ani pestycydów. Uprawy zawsze są odseparowane od środowiska zewnętrznego co gwarantuje ich naturalną czystość.

Specyfikacja produktu: w pełni legalne, wyselekcjonowane kwiaty konopi przemysłowych. Posiadające w sobie pełnym spektrum kannabinoidów m.in.: CBD, CBG, CBN, CBC, CBDA, CBGA, THCA, CBDV, THCV , ?8THC, ?9THC < 0.2%.

Trymowane i bez nasion, tylko żeńskie kwiaty w każdym opakowaniu, każdy susz jest testowany laboratoryjnie, każda partia towaru posiada certyfikat analizy składu wykonany w niezależnych laboratoriach, 100% legalny – dopuszczony do obrotu na terenie UE, dla osób powyżej 18 roku życia, produkt zalecany do waporyzacji, bez sztucznych i syntetycznych dodatków.

Produkty o wadze 1 i 2 g dostarczamy w hermetycznym woreczku, który dodatkowo zabezpieczony jest przed wpływem światła kartonowym pudełkiem w kształcie „poduszeczki”. Za wszelką cenę chcieliśmy uniknąć negatywnych skojarzeń, które przywołują na myśl powszechnie w tej branży stosowane woreczki strunowe.

Więcej informacji: allofhemp.pl

Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 0

Data utworzenia produktu:

17:09,

28 czerwca 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *