Susz konopny Pineapple 2% CBD

Pineapple to słodka, owocowa odmiana, natychmiast rozpoznawalna poprzez zapach świeżego ananasa połączonego z ziołowymi nutami. Charakteryzuje się ona dużymi, mocno aromatycznymi kwiatostanami. Każdy kwiat jest pulchny i zbity, z dużą ilością klejącej się do palców żywicy i trichomów. Brązowe włoski są łatwo widoczne nawet gołym okiem, susz jest na idealnym poziomie wilgotności. Cechy te świadczą o najwyższej jakości produktu.

CBD: 2.36%
THC: 0.09%

Działanie Pineapple należy do relaksujących, czujemy się po nim rozluźnieni, odprężeni oraz delikatnie ociężali z towarzyszącym uczuciem lekkiego rozkojarzenia, dodatkowo redukuje różnego rodzaju bóle. Idealnie nadaje się do wieczornego chillout’u lub do odprężenia w ciągu dnia. Odczucia smakowe należą do słodkich z dużą ilością łatwo wyczuwalnych nut świeżego ananasa, ziołowych – klasyczny konopny smak, słodkiego karmelu i kawy.

Uprawa metodami Indoor daje nam możliwość dobrania idealnych warunków dla każdego cyklu życia rośliny, dzięki temu nasze kwiaty są najwyższej jakości, całkowicie pozbawione nasion, oferujące pełne i w pełni naturalne spektrum kannabinoidów, które są potwierdzone certyfikatem analizy przez laboratorium.

Susz jest pakowany w słoiczki z ciemnego szkła nie przepuszczający promieni słonecznych, specjalna wkładka reguluje wilgotność wewnątrz słoiczka, dzięki temu rozwiązaniu kwiaty dłużej utrzymają świeżość i odpowiednią wilgotność. Idealnie nadaje się do waporyzacji, która jest ekonomiczna i zapewnia najlepszą efektywność.

Waporyzacja 190 stopni FENIX:

Przyjemnie się go inhaluje, spora ilość pary, łagodny smak i zapach, nie drapie ani nie gryzie.

Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 2

Data utworzenia produktu:

08:54,

1 kwietnia 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *