Susz konopny Strawberry 2% CBD

Strawberry, odmiana ta wyróżnia się słodkim, intensywnym zapachem truskawki z orzechową nutą. Jasnozielone kwiaty posiadają bogaty profil terpenowy, który odpowiada za intensywny owocowy zapach. Pulchne, zbite topy, z dużą ilością brązowych włosków, cechy te świadczą o idealnej dojrzałości konopi.

CBD: 1.87%
THC: 0.06%

Strawberry ma działanie m.in. antydepresyjne, przeciwzapalne, przeciwutleniające, przeciwnowotworowe, przeciwwymiotne, przeciwdrgawkowe i poprawiający nastrój. Odczucia smakowe należą do słodkich z łatwo wyczuwalnymi nutami truskawki i orzecha.

Uprawa metodami Indoor daje nam możliwość dobrania idealnych warunków dla każdego cyklu życia rośliny, dzięki temu nasze kwiaty są najwyższej jakości, całkowicie pozbawione nasion, oferujące pełne i w pełni naturalne spektrum kannabinoidów, które są potwierdzone certyfikatem analizy przez laboratorium.

U nas kupujesz w pełni sprawdzony i bezpieczny produkt, zdjęcia przedstawiają realny wygląd.

Susz jest pakowany w słoiczki z ciemnego szkła nie przepuszczający promieni słonecznych, specjalna wkładka reguluje wilgotność wewnątrz słoiczka, dzięki temu rozwiązaniu kwiaty dłużej utrzymają świeżość i odpowiednią wilgotność. Idealnie nadaje się do waporyzacji, która jest ekonomiczna i zapewnia najlepszą efektywność.

Waporyzacja 190 stopni FENIX:

Waporyzacja przy 190 stopni jest bardzo przyjemna bez uczucia drapania. Nie odrzuca, już w parze czuć słodki zapach truskawki przełamany orzechem. Przyjemnie się go inhaluje, zadziwia wyglądem i smakiem – aż chce się po niego wracać.

UWAGA:
Produkt przeznaczony do waporyzacji, aromatyzacji, nie nadaje się do spożycia.
Nie powoduje efektów psychoaktywnych.
Produkt dopuszczony do obrotu na terenie UE.

Zapraszam: hempnation.pl

 

Kliknij, aby ocenić ten produkt.
Średnia ocena: 4

Data utworzenia produktu:

13:28,

21 kwietnia 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *